Romantický vagón

Máš svoji drahou polovičku, ale už tě nudí ty typické lavičkové či přírodní fotky? Upřímně, kolik lidí má fotky v 79 letém vagóně? Tady už není potřeba slov...

Zpátky do minulosti

Výpravčí hvízdá na píšťalu. Asistent udržuje světlomet v chodu. Vedoucí utíká po vratkých schodech do kanceláře. Ach to retro. Fotka stvořená pro tebe.

Diamantový úsvit

Vezmeme piknikový koš s kuřaty a vínem. Vyrazíme za úsvitu. Vezmi s sebou drahou polovičku. Větší romantika. Už jen stačí vychytat sluníčko. Ten výhled je úžasný!

Schovka naháčů

Jo. Na toto místo je potřeba být psychicky připraven. Budeš tu v obležení nudistů. No a co, jde přeci o tu úžasnou fotku! Neboj, budu ti krýt záda.

Yes, sir!

Potřebuješ něco fakt spešl? Něco výjimečného? Něco nobles, aby tvoje maličkost zazářila v byznyse? No problem. Můžu tě blejsknout třeba zde.

Technický majster

Jo, vypadá to dost divně. Lozit po trubkách. Ale ber to z té lepší stránky. Kolik lidí se nechá fotit na tomto místě? Ha, příhořívá! Moc jich právě nebude.

Odvážná jízda

Kouteček stvořený pro sourozenecké fotečky. Pst, dám ti jeden tip. Propleteš si ruce mezi tou ohradou a hned máš fotku, kterou ti bude závidět i soused od vedle.

Zpátky do dětských let

Houpy houp. Občas je potřeba si přestat hrát na drsňáka a přísnou manažerku. Kdy nám bylo nejlépe? No přeci tehdy, když jsme byli ještě jako malé děti.

Jezírko zamilovaných

Jen si představ, že své báječné křivky smočíš v tomto jezírku. Budeš stát na plochých kamenech ve vodě či břehu a já zachytím tvoji přirozenou krásu.

Rebelský mód aktivní

Nahodíš riflovinu. Rozcucháme trochu tvé vlasy. Přidáme trochu vážného a rebelského výrazu v obličeji a pak tento nářez zachytíme na věčnou fotografii. Úžasné!

Na slušňáky

Na závěr je slušné se rozloučit po slušňácku. Kvádro nebo sáčko, to máš fuk. Profesionální fotka na seriózním místě nesmí chybět a ty to víš.

Objednat fotografování

Třista třicet stříbrných...

7:00 ráno. Opřeš se o stěnu s křidlicemi. Roztáhneš ruce, zadíváš se směrem na sedící kočku a já zamířím objektiv mírně do čistého nebe. Ok?

Kreace baletky

Máš fit postavu? Jednu nožku postavíš na vlhký kámen. Trochu tě pošteluji do baletí pozice a hned máš spoustu vzpomínek. Hlavně teda fotek.

Graffiti style

Potřebuješ něco fakt výbušného? Nesnášíš kravaťáky a formality? Výkřik, rebelství a nepřipravené kreace jsou na tomto místě vítané. Pořádně to roztočíme!

Hvízd. Máš červenou!

Přihraj, dělej! Sportovní fanda, co? Okej. Tahle šikovná brána a mnohem lepší hřiště bude na focení jen tvoje. Pořádně si to užijeme, hlavně s foťákem.

Jen pro introverty

Chápu, každý se nechce předvádět, usmívat se. Nerad se fotíš a třeba i stydíš. Tohle tajné místečko je stvořené přímo pro tebe. Ani nepoznáš, že tam budu s tebou.

První máj to na...

Krásné zrezavělé zábradlí. Masivní trsy rákosí. Milostná hudba a poskakující fotograf, zachycující dojemné pózy. To vypadá na romantickou idilku, nemyslíš?

Objednat fotografování
back to top